جشن سینما در تصرف فیلم «بدون تاریخ بدون امضا»

جشن سینما در تصرف فیلم «بدون تاریخ بدون امضا»

 

 

 

 

 

 بیستمین جشن بزرگ سینمای ایران ساعت ۲۰:۲۷ با پخش سرود ملی در حضور اهالی سینما در تالار وحدت برگزار شد.

جشن سینما در تصرف «بدون تاریخ بدون امضا»

در ابتدای مراسمی نمآهنگی با صدای محسن چاوشی پخش شد که در آن اشاره ای به درگذشتگان یک سال گذشته سینمای ایران داشت. سپس محمدرضا شهیدی فرد به عنوان مجری روی صحنه آمد.

جشن سینما در تصرف «بدون تاریخ بدون امضا»

علی نصیریان، رییس بیستمین جشن بزرگ سینمای ایران و منوچهر شاهسواری، مدیرعامل خانه سینما در این مراسم سخنانی گفت.

جشن سینما در تصرف «بدون تاریخ بدون امضا»

علی نصیریان، ابوالحسن تهامی‌نژاد،حسن معجونی، منوچهر شاهسواری مدیرعامل خانه سینما، غلامرضا موسوی،همایون اسعدیان، ابراهیم داروغه‌زاده معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی،محمدمهدی طباطبایی‌نژاد مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فرهاد توحیدی، حامد بهداد، امیر جدیدی، هومن سیدی، مرتضی رزاق کریمی، محسن خان جهانی، سودابه بیضایی و پانته‌آ پناهی‌ها از جمله حاضران در این مراسم بودند.

برگزیدگان بیستمین جشن سینمای ایران در بخش‌های مختلف با رأی هیئت داوران به شرح زیر معرفی شدند:

بهترین فیلم:

علی جلیلوند برای فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء»

بهترین کارگردانی:

وحید جلیلوند برای فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء»

بهترین فیلمنامه:

علی زرنگار و وحید جلیلوند برای فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء»

بهترین فیلمبرداری:

مسعود سلامی برای فیلم «خفه گی»

بهترین تدوین:

احمد مرادپور برای فیلم «سارا و آیدا»

بهترین بازیگر نقش اول زن:

غزل شاکری برای فیلم «سارا و آیدا»

بهترین بازیگر نقش اول مرد:

حامد بهداد برای فیلم «سد معبر»

بهترین بازیگر نقش مکمل زن:

زکیه بهبهانی برای فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء»

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:

نوید محمد زاده برای فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء»

بهترین موسیقی فیلم:

پیمان یزدانیان برای فیلم «خوک»

بهترین طر احی صحنه:

حجت اشتری برای فیلم «سد معبر»

بهترین طراحی لباس:

نگار نعمتی برای فیلم «خوک»

بهترین صدابرداری:

رشید دانشمند برای فیلم «پل خواب»

بهترین صداگذاری:

علیرضا علویان برای فیلم «به وقت شام»

بهترین چهره پردازی:

مهرداد میرکیانی برای فیلم «خوک»

بهترین جلوه‌های میدانی:

محسن روزبهانی برای فیلم «به وقت شام»

بهترین جلوه‌های بصری:

فرید ناظرفصیحی برای فیلم «چهار راه استانبول»

بهترین فیلم کوتاه:

بچه خور به کارگردانی محمد کارت

بهترین کارگردانی مستند:

پرسپولیس شیکاگو به کارگردانی ارد عطارپور

بهترین فیلم مستند:

در جستجوی فریده به کارگردانی آزاده موسوی و کورش عطایی

بهترین فیلم انیمیشن:

بدو رستم بدو به کارگردانی حسین ملایمی

۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۲۱:۱۴
برترین ها |
تعداد بازدید : ۱۷۳

نظر شما چیست؟!


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید